Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 280 Харківської міської ради»

ЛАСКАВО ПРОСИМО!
В одному маленькому місті дитинства жили щасливі діти. Їх світ був сповнений іграми і радістю. Поруч з ними жили їх батьки, яким не потрібно було хвилюватися про своїх малюків. Ви вважаєте це казкою? Ні, це не казка…
Це ДНЗ № 280, який знаходиться за адресою:
місто Харків, вулиця Соколова, 6
Телефон: (0572) 93-01-41
e-mail [email protected]
Календар Цей день в історії Світу Звіряйте час з нами!

ВЧИМОСЯ, ЗНАЄМО, ВМІЄМО!

ЗАВДАННЯ

НА 2014/2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТА ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД.

Функціонування дошкільної освіти у 2014/2015 навчальному році регламентується нормативно-правовими актами:

• Законом України «Про дошкільну освіту»;
  •  Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. № 305;
  •  наказами Міністерства освіти і науки України від 24.04.2003 р. № 257 «Про затвердження Примірного статуту дошкільного навчального закладу», від 28.10.2008 р. № 985 «Про затвердження Інструкції з організації охорони життя і здоров'я дітей у дошкільних навчальних закладах»;
  •  інструктивно-методичними листами: «Про організацію короткотривалого перебування дітей у дошкільних навчальних закладах» (від 17.08.2005 р. № 1/9-431), «Про режим роботи дошкільних навчальних закладів» (від 24.01.2007 р. № 1/9-36), «Про організацію обліку дітей дошкільного віку» (від 07.05.2007 р. № 1/9-263), «Про систему роботи з дітьми, які не відвідують дошкільні навчальні заклади» (від 04.10.2007 р. № 1/9-583), «Про проведення державної атестації дошкільних навчальних закладів» (від 27.11.2007 р. №1/9-711), «Про здійснення соціально-педагогічного патронату» (від 17.12. 2008 р. № 1/9-811), «Організація освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах у 2009-2010 навчальному році» № 1/9-393 від 10.06.2009, «Планування роботи в дошкільних навчальних закладах» № 1/9-455 від 03.07.2009;
  • Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні, програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», рекомендованою Міністерством освіти і науки України  (лист МОНУ №1/11-11177 від 08.12.2010), програмою художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості»; «Впевнений старт».

Педагогічна тема, над якою працює дошкільний навчальний заклад:

Розвиток гармонійно розвиненої та естетично компетентної особистості засобами образотворчої діяльності дошкільників.

Пріоритетні напрями роботи ДНЗ:

• Підвищення професійної компетентності педагогів в умовах модернізації освітньо-виховного процесу.
  • Інтеграційний підхід до запровадження зорієнтованої на особистість дитини моделі виховання та навчання дошкільника.
  • Гуманно-особистісний підхід до навчання і виховання здібних та обдарованих дітей у контексті життєтворчості.

Враховуючи досягнення у роботі ДНЗ, перспективи та прогнози розвитку дошкільного навчального закладу, педагогічний колектив визначає такі завдання на 2014/2015 навчальний рік та оздоровчий період:

1. Розпочати поглиблену роботу щодо формування у дітей цілісної картини світу, основ світогляду і забезпечення оптимальних умов для засвоєння вихованцями різних способів пізнання, розуміння та відображення дійсності,зокрема наукових і художніх, як одне із засадничих завдань, визначених Базовим компонентом дошкільної освіти.
  2. Продовжувати реалізацію завдань дослідно-експериментальної роботи «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в систему роботи навчальних закладів Харківської області»; забезпечити підготовку дітей до ефективної взаємодії із сучасним інформаційним середовищем, сприяти гармонійному розвитку дошкільника у процесі формування у нього медіакомпетентності.
  3. Продовжувати реалізацію завдань поліхудожнього розвитку дітей шляхом впровадження педагогічних ідей та літературної спадщини В.О.Сухомлинського у освітньо-виховний процес.
  4. Удосконалювати роботу щодо формування активної життєвої позиції, толерантності, соціальної компетеності дошкільників, у тому числі і дітей з особливими педагогічними потребами, з метою забезпечення права кожної дитини на якісну дошкільну освіту.