Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 280 Харківської міської ради»

ЛАСКАВО ПРОСИМО!
В одному маленькому місті дитинства жили щасливі діти. Їх світ був сповнений іграми і радістю. Поруч з ними жили їх батьки, яким не потрібно було хвилюватися про своїх малюків. Ви вважаєте це казкою? Ні, це не казка…
Це ДНЗ № 280, який знаходиться за адресою:
місто Харків, вулиця Соколова, 6
Телефон: (0572) 93-01-41
e-mail [email protected]
Календар Цей день в історії Світу Звіряйте час з нами!

ПРОФЕСОРИ БАТЬКІВСЬКИХ НАУК

Консультативний центр для  батьків або осіб, які їх замінюють і  дітей, які виховуються в умовах сім’ї (далі – Консультативний центр),  організовується при навчальних  закладах, що реалізують освітні програми дошкільного виховання та районних методичних кабінетах.

Консультативний центр створюється для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей віком від  2 місяців до 6(7) років, які виховуються в умовах сім’ї.

Консультативний центр – це одна з форм надання допомоги сім’ї у вихованні і розвитку  дітей дошкільного віку.

Мета створення  Консультативного центру:

• забезпечення єдиних вимог і  наступності сімейного і суспільного виховання;
  • надання безкоштовної психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють,  підтримки різнобічного розвитку  дітей, які виховуються в умовах сім’ї.

Основні форми діяльності Консультативного центру:
  • організація лекторіїв, теоретичних і практичних семінарів, індивідуальних і групових консультацій для батьків або осіб, які їх замінюють;
  • організація заочного консультування через листування, в телефонному режимі, через організацію роботи сайту навчального закладу.

Робота з батьками  або особами, які їх замінюють і дітьми  в Консультативному центрі проводиться підгрупами та індивідуально.

Консультування батьків або осіб, які їх замінюють, може проводитись одним або декількома  спеціалістами одночасно.