Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 280 Харківської міської ради»

ЛАСКАВО ПРОСИМО!
В одному маленькому місті дитинства жили щасливі діти. Їх світ був сповнений іграми і радістю. Поруч з ними жили їх батьки, яким не потрібно було хвилюватися про своїх малюків. Ви вважаєте це казкою? Ні, це не казка…
Це ДНЗ № 280, який знаходиться за адресою:
місто Харків, вулиця Соколова, 6
Телефон: (0572) 93-01-41
e-mail [email protected]
Календар Цей день в історії Світу Звіряйте час з нами!

ЗА ДВЕРИМА КАБІНЕТУ ЗАВІДУВАЧА

Завідувач – Качура Олена Сергіївна Має вищу педагогічну освіту, стаж педагогічної роботи – 18 років, працює завідувачем  з січня 2004 року.
Графік прийому громадян завідувачем
Вівторок 9:00 - 11:00
П'ятниця 15:00 - 17:00

Восени 2012 року дошкільний навчальний заклад залучений до дослідно-експериментальної роботи «НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ВПРОВАДЖЕННЯ МЕДІАОСВІТИ В СИСТЕМУ РОБОТИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (2012-2018 рр.), ініційованої КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Ця тема зацікавила нас перш за все через те, що без мас-медіа насьогодні життя неможливо уявити, а у світлі сучасних масованих, а інколи дуже агресивних атак медіа на дитину ми вважаємо за необхідне навчити дитину виважено, помірковано застосовувати засоби медіа у своєму житті.

Розроблена програма дослідно-експериментальної роботи дозволить забезпечити всебічну підготовку дітей і молоді до безпечної та ефективної взаємодії із сучасною системою медіа, формування в них медіаобізнаності, медіаграмотності і медіакомпетентності відповідно до їхніх вікових та індивідуальних особливостей.

Запрошуємо усіх небайдужих і зацікавлених до співробітництва. Давайте разом зробимо світ медіа безпечним для дітей!

Процес розвитку творчості дитини починається тоді, коли вона ще мала, її відчуття яскраві, а думки нешаблонні. Дитина дошкільник недарма названа творцем. За умов цілеспрямованого впливу педагога, систематичного виховання і навчання дітей маємо широкі можливості для всебічного розвитку особистості дошкільника. Постійна освітньо-виховна робота сприяє розвиткові інтересів і здібностей дітей, що в свою чергу впливає на творчість дошкільників.

Впровадження ТРВЗ у практику дошкільного навчального закладу якнайкраще симулює і педагогів і дітей до розвитку творчості. Пропоную Вашій увазі особливості впровадження ТРВЗ у дошкільному навчальному закладі.